Hakkında

slogan-5

Değişen iş dünyası ve yeni ekonomi, sürdürülebilir iş modellerini gündeme getiriyor.

Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi 7. yılında Değişimin Yeni Paradigmaları teması ile 8-9 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşiyor.

Döngüsel ekonomiye geçişten su ve karbon yönetimi ile değişen iş modellerine,

Endüstri 4.0’dan sürdürülebilir iş modellerinde inovasyon ve teknolojik gelişmelerin önemine,

Enerji ve enerji yönetim sistemlerinden yeşil hastaneler, tesisler, oteller ve konutlar gibi yeni nesil binalara,

Kredi derecelendirmede yeni sınırlar ve sürdürülebilirlik ölçümlerinin geleceğinden kurumsal sürdürülebilirlik performans kriterlerine,

Dijital dönüşümden sürdürülebilir ürünler ve geleceğin malzemelerine,

KOBİ’lerin dönüşümü ve geleceğinden sürdürülebilir belediyeler ve iş dünyası işbirliği, sürdürülebilirlik ve kadın gibi konular; yeni ve çarpıcı bakış açıları, çözüm önerileri ve küresel yaklaşımlar ekseninde Zirveye taşınacak.

Farklı sektörlerinden tüm paydaşları buluşturan Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi’nde iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, büyük sermayeli şirketlerden KOBİ’lere kadar tüm özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ve akademi dünyası sürdürülebilir dönüşümü sağlamak için değişimin yeni paradigmalarını değerlendirecek ve ilham veren fikirler ortaya koyacak.

Değişen yeni paradigmaların tartışılacağı Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi, tüm katılımcı kurumların ihtiyaçlarına cevap bulabildiği, iş birliği modellerini geliştirdiği, iyi uygulama örneklerinden ilham aldığı, etkileşim ve network yapabildiği bir iş platformudur.